Çevre Politikamız

Kurulduğumuz 1971 yılından beri içinde var olduğumuz ekosistemin kaynaklarını katma değerli ürünler haline getiriyor ve aynı ekosisteme aktarıyoruz. Sahip olduğumuz STANDARD 100 by OEKO-TEX® 100 sertifikası ve Better Cotton Initiative (BCI) üyeliğimizle çevreye minimum müdahale edecek şekilde çalışıyoruz.

İşletmemizin tüm kaynaklarını müşterimiz olsun ya da olmasın faaliyetlerimizden etkilenen her insanın mutluluğu ve tüm doğanın iyiliği için işliyoruz.

Karbon ayak izimizi azaltmak için enerji ve hammadde girdilerimizi azaltacak öncü teknolojiler kullanıyor, tüm üretim süreçlerini bilimsel verilerin ışığında sürekli geliştiriyoruz.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm faaliyetlerimizde çağdaş sürdürülebilir kalkınma ilkelerini benimsiyoruz.

Ulaştığımız ileri bilgi ve teknoloji birikimini sektördeki aktörlerle paylaşarak tekstil ekosisteminde var olan tüm işletmelerin verimliliğine destek oluyoruz.

Çalışanlarımızı, verimliliği arttıracak yenilikçi yöntemler konusunda eğitiyor, kaynak kullanımı ve çevre yönetimi konusunda en duyarlı tedarikçilerle çalışma ilkesini benimsiyoruz.

 

Sosyal Sorumluluk Politikamız

Başta çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz olmak üzere tüm insanları mutlu edecek ürünler geliştirmek için çalışıyoruz.

İşletmemizin değerlerinin kurumsal müşterilerimiz aracılığıyla hazır giyim ürünleri haline geldiğinin ve dünyanın her köşesinde milyonlarca insana dokunduğunun bilincindeyiz. Bu düşünceyle daha verimli çalışarak tüm dünya için toplumsal refahı arttırmaya odaklanıyoruz.

Ürünlerimizin doğrudan ya da dolaylı olarak ulaştığı her ülkenin kültürel, insani ve yasal değerlerine özen gösteriyor, paydaşlarımızdan aldığımız her geri dönüşle süreçlerimizi geliştiriyoruz.

Sürdürülebilir ekonomi için çalışanlarımızın mesleki ve sosyal gelişimlerini sürekli ve yerinde eğitim programlarıyla destekliyoruz.

Alt tedarikçilerimizin sosyal sorumluluk politikalarını gözden geçiriyor, gerekli düzeltmeler için onları teşvik ediyoruz.

Tüm faaliyetlerimizle ilgili en son teknik ve bilimsel gelişmeler ışığında sosyal sorumluluk politikamızı sürekli güncelliyoruz.